Sample image

Wiercenia pionowe

Specjalizujemy się  w dostawach części zawierających węgliki spiekane  zęby, noże, frezy, elektrody do napawania utwardzającego, itd.)  praktycznie do każdego rodzaju maszyn wiertniczych.

Sample image

Przewierty sterowane

Oferujemy zęby (noże) praktycznie do każdej maszyny stosowanej przy szeroko rozumianych  pracach wiertniczych .  

Sample image 2

FEROBIDE

to innowacyjny materiał kompozytowy z węglika wolframu, który łączy wysoką odporność na ścieranie i wytrzymałość z łatwością aplikacji (spawania) !!!

Sample image 2

Płytki trudnościeralne

W naszej ofercie znajdują się również odlewy trudnościeralne KenCast firmy Kennametal. Odlewy te produkowane są przy użyciu unikatowego (opatentowanego) procesu odlewniczego.

Firma FHU KRÓLAS specjalizuje się w produktach z węglikiem spiekanym firmy KENNAMETAL, bentonitach CETCO i smarach TETROSYL (szczegóły w zakładkach).

Główni odbiorcy to firmy wiertnicze, recyklingowe, leśnictwo,  itd. 

Jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie noże, zęby, frezy czy inne narzędzia z węglikiem spiekanym do każdej maszyny w której są stosowane. 

Celem ułatwienia Państwu wyboru poszukiwanego produktu, po kontakcie ( tel. lub  mail ) przesyłamy katalog wybranej branży zawierający pełną ofertę wraz z danymi technicznymi.

Jesteśmy po to aby dostarczać Państwu produkty o najwyższej jakości.

Kontakt: Andrzej Król, tel. 504 184 332

www.e-wiercenia.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.